Agencja Hostess TOTINO

Nasza Profesjonalna Agencja Hostess TOTINO specjalizuje się w obsłudze kampanii promocyjnych, konferencji, bankietów, targów i innych wydarzeń.

Warto skorzystać z naszych usług, ponieważ…

Posiadamy doświadczenie – Agencja eventowa została założona przez specjalistów z branży i nieustannie obraca się w niej. Zapewnia obsługę najważniejszych wydarzeń np: w Warszawie. Nasze Hostessy  są obecne na wszystkich warszawskich targach.

strona agencji totino

Gwarantujemy satysfakcję – Zawsze wywiązujemy się z powierzonych nam zadań i nigdy nie składamy obietnic bez pokrycia.

Podchodzimy indywidualnie do każdego zadania – Naszym priorytetem jest dbałość o Klientów oraz szanowanie ich cennego czasu. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonej usługi.

Dotrzymujemy terminów – Współpracując z naszą agencją reklamową każdy Klient otrzymuje gwarancję terminowości. Nasze Hostessy są punktualne i zawsze odpowiednio przygotowane na każde wydarzenie.

Jesteśmy dyspozycyjni – Świadczymy usługi codziennie, bez różnicy, czy jest to dzień roboczy, weekendowy, czy świąteczny. Nasze Hostessy zapewniają obsługę wydarzeń o każdej porze dnia.

Zapewniamy konkurencyjne ceny – Przygotowujemy kosztorys w pełni dostosowany do potrzeb i możliwości finansowych Klienta. Każdą wycenę wykonujemy bezpłatnie i niezobowiązująco. Udzielamy dużych rabatów dla naszych stałych Klientów.

Rozliczamy się uczciwie z naszymi hostessami – Zapewniamy wysoką stawkę godzinową. Wynagrodzenia wypłacamy od razu po wykonaniu zlecenia.

Zatrudniamy atrakcyjne i doświadczone modelki – W naszej bazie figuruje ponad 2000 hostess. Nie korzystamy z podwykonawców.