MPB STUDIO – WIDEOFILMOWANIE

MPB STUDIO, ponieważ jesteśmy doświadczonym i kreatywnym, zgranym zespołem z mnóstwem ciekawych pomysłów, elastyczni, co oznacza, że klient ma wpływ na efekt końcowy swojego filmu. Jesteśmy otwarci i chętnie wcielimy w życie sugestie Pary Młodej, przy tym myślimy nieszablonowo i przyszłościowo dlatego trzeba stwierdzić, iż jesteśmy o krok przed konkurencją jeśli chodzi o nowości z tej branży np; 4K.

WIDEOFILMOWANIE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, świadczymy usługi foto, video od 1992 r i prawie nic nie jest w stanie nas zaskoczyć, jednocześnie wciąż podnosimy swoje umiejętności i doskonalimy swój warsztat by być perfekcjonistami w każdym calu tej branży. Dokładamy starań by każdy klient był zadowolony, każdy z Was jest inny, dlatego nasze reportaże wydobywają kwintesencje Waszych osobowości tworząc unikalne reportaże z najważniejszego wydarzenia w Waszym życiu. W natłoku zdarzeń można się zagubić, dlatego czuwamy, aby każdy, nawet najmniejszy szczegół został uwieczniony.

Mpb studio to nie tylko kamerzysta i fotograf na wesele, fotografowanie i wideofilmowanie ślubu, realizacja klipów, czy konferencji biznesowych – MPB STUDIO to również świetna atmosfera – pełna luzu i fajnej zabawy.

Chcesz się przekonać? Napisz, zadzwoń. Wyjątkowe chwile przeminą, a MPB STUDIO zachowa je dla Was utrwalone w wyjątkowe zdjęcia i film.